Centrum D8 - pobočka Roudnice n. L.

Terapeutická činnost

Psychoterapie v této službě se zaměřujeme na využití psychoterapeutických prostředků kvalifikovaným odborníkem – psychoterapeutem. Směřujeme k dosažení, obnovení, rozvoji či udržení kvality života klientů tak, aby mohli žít život subjektivně spokojený, a to především v aspektech osobních, zdravotních, sociálních a pracovních. Naším cílem je obecně dosažení optimálního rozvoje osobnosti a odstranění resp. zmírnění psychického či fyzického utrpení jedince. Psychoterapie probíhá mezi psychoterapeutem a jeho kmenovým klientem či klienty, kteří mohou být z jeho rodiny nebo z nejbližšího okolí. Klient mluví o svých tématech ve snaze dostat se k jejich hlubším souvislostem, lépe je pochopit, přijmout a někdy i nalézt vhodná vysvětlení nebo řešení.

Psychologické poradenství má více podobu konzultací. Zaměřujeme se nejčastěji na oblast školního prostředí, výchovy, psychického zdraví, na sociální oblasti, mezilidské vztahy ale i další problematiku.

Tématem spolupráce s naší poradnou bývá: klima rodiny včetně vztahů, dynamiky, komunikace, vztahy, mezi partnery, rodiči, dětmi, generacemi, potřeby dítěte, výchova a výchovné problémy, podpora rodičovských kompetencí, psychický stav, osobní krize, potřeba změny, sanace rodiny, spolupráce s jinými organizacemi na žádost klienta. Cíl spolupráce formulujeme vždy na základě potřeb a možností klienta.
 

Komu je služba určená?

- dětem (od 5 let výše)

- dospělým (rodič, dospělý - jednotlivě)
- dvojici rodič-dítě
- rodinám (zahajuje společně celá rodina)
 
Ke komu se objednat?

Mgr. Johana Elisová  Tel. 775 725 587, email: j.elisova@centrumd8.cz

Mgr. Radka Rybáková  Tel. 775 725 875, email: r.rybakova@centrumd8.cz

 


Služba je ZDARMA (podmínkou je bydliště Roudnice n.L. a spádové obce)

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28      

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek