Centrum D8 - pobočka Roudnice n. L.

Děkujeme, že nám pomáháte ...

... a současně velmi vítáme každého, kdo se k nám přidá!

Dobrovolník je každý, kdo ze své dobré vůle, ve svém volném čase a bez nároku na finanční odměnu vykonává činnost ve prospěch jiných lidí nebo organizací. Dobrovolníkem se může stát v podstatě kdokoliv, protože každý z nás umí něco, co může poskytnout druhým. Dobrovolníkem může být každý z nás.

Jsme rádi, že v Centru MATÝSEK stále působí několik dobrovolníků.  V současné době se jich do činnosti zapojuje okolo dvaceti. Máme velkou radost, že už to nejsou pouze maminky, které navštěvují Matýska se svými dětmi. Každým rokem přibývá těch, kteří nám pomáhají jen tak, protože  se jim líbí, co Matýsek dělá, a mají z práce u nás dobrý pocit.

Co u nás dobrovolníci zajišťují? Píší články, roznášejí letáčky, tvoří propagační materiály, sekají trávu, vedou některé aktivity pro rodiče s dětmi, zajišťují drobné opravy interiéru, pečou zákusky na akce, podílí se na výzdobě vnitřních prostor, organizují volnočasové akce pro děti, prodávají výrobky dětí na některých akcích, apod. Možností je během roku opravdu hodně.

Máte chuť to vyzkoušet právě u nás?  S otevřenou náručí a dobrou náladu Vás rádi přivítáme a do činnosti zapojíme!

Dobrovolníkem v Matýsku

27. 5. 2013 – V dnešní uspěchané době zapomínáme na sebe a své nejbližší, protože NENÍ ČAS. Teprve ve chvílích, kdy nás nějaká událost nebo změna v životě zastaví, můžeme vidět spoustu nového. Vidíme to, co bylo stále zde s námi, ale ja...

Proč dobrovolnictví a proč v Matýsku?

27. 5. 2013 – Před deseti lety jsem se společně s celou rodinou přestěhovala do Roudnice nad Labem. V té době jsem opustila nejen své rodiště na Moravě, ale i aktivity, které byly spojené s volnočasovým programem pro rodiče a děti.

Centrum MATÝSEK - idatabaze.czZdraví - idatabaze.cz

Kalendář akcí všechny akce

        1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28      

Buďte s námi a podpořte nás

Sbírka

Podpořte i Vy naší činnost ve veřejné sbírce. Děkujeme.

Darovat!
Centrum D8

Centrum D8, o.p.s. zastřešuje tři základní programy: Centrum Matýsek, AZ centrum a Mondea centrum.

AZ centrum

Centrum Matýsek